Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy. Przyłącz się już dziś!

Kochani, chcemy wam przekazać bardzo ważną informację i apel jednocześnie.

 fot.: www.superw.pl

fot.: www.superw.pl


Ruszyła 15 już edycja projektu Szlachetna Paczka. Paczka zbiera siły, by walczyć o świat, w którym nie ma miejsca na biedę. Do pokonania biedy nie wystarczy dobra wola. Potrzebni są wolontariusze, czyli SuperW, którzy przekraczają swoje granice, odwiedzają potrzebujących w ich domach i podejmują decyzję o włączeniu do projektu. Pomagają tym, którzy czują się bezradni, opuszczeni i nieważni, i dzięki SuperW potrzebujące rodziny włączone do Paczki uczą się wygrywać, stają się sprawcze i przedsiębiorcze.

Szlachetna Paczka działa również na Wilanowie. Wilanów to piękny rejon, gdzie również widać niestety biedę i ubóstwo. Nie chcąc pozostać obojętnym na los potrzebujących mieszkańców tej części Warszawy zachęcamy wszystkich do zgłaszania się jako SuperW i wybrania Wilanowa jako dzielnicy, gdzie można połączyć biednych i bogatych.

Zostań wolontariuszem Paczki na Wilanowie !
Dołącz do Drużyny na: www.superw.pl i wybierz Wilanów!

Z własnego doświadczenia bycia SuperW w poprzednich dwóch edycjach Szlachetnej Paczki możemy powiedzieć, że to było bardzo ważne doświadczenie, a zarazem lekcja pokory. Pozwoliło inaczej spojrzeć na własne życie. Była masa wzruszeń, wielka radość z niesienia pomocy, a także możliwość poznania niesamowitych ludzi wśród odwiedzanych rodzin i innych SuperW.

Naprawdę warto!


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.