Szli alejką, kartony stały. Dalej poszli już razem

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna zatrzymali 2 osoby podejrzewane o kradzież 320 biustonoszy. Do przestępstwa doszło na terenie jednego z centrów handlowych. 42-letni mężczyzna oraz 23-letnia kobieta trafili do policyjnej celi. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Kilka tygodni temu w jednym z centrów handlowych doszło do zuchwałej kradzieży. W czasie przyjmowania towaru, przechodzące sklepową aleją osoby zabrały sprzed butiku z damską bielizną znacznych rozmiarów karton.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna, którzy zajęli się sprawą, przeprowadzili działania operacyjne, które doprowadziły ich do Grójca. I tu w jednym z wytypowanych domów funkcjonariusze dokonali zatrzymania dwóch osób podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży, 23-letniej kobiety oraz jej 42-letniego znajomego.

Oboje zostali osadzeni w policyjnej celi. Ponadto podczas sprawdzania ich danych w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że zatrzymany mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Sprawę przejęli funkcjonariusze z komisariatu policji w Lesznowoli, którzy nie wykluczają, że zatrzymane osoby mogą mieć związek także z innymi przestępstwami.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.