Szokujące odkrycie w aucie. Kierowcy grozą 3 lata więzienia

Ursynowscy wywiadowcy zatrzymali 22-letniego mieszkańca warszawskiego Targówka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna podróżujący toyota z wyłożonym na półkach asortymentem w postaci odmierzonych działek z marihuaną i mefedronem twierdził, że posiadał je na własny użytek. Narkotyki trafiły do depozytu, a ich posiadacz musiał skorzystać z pokoju w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty, za które może zostać skazany na 3 lata więzienia.

Fot. Policja

Policjanci skontrolowani kierowcę toyoty około godziny 1:00 w nocy przy al. KEN. Nie potrafił logicznie wyjaśnić, w jakim celu przemierza w nocy ulice warszawskiego Ursynowa. Trudno mu było ukryć rzucające się od razu w oczy woreczki z narkotykami, porozkładane po półkach samochodu.

Mundurowi znaleźli kilka foliowych torebek z marihuaną oraz dwie z białym proszkiem w postaci mefedronu, co potwierdziły badania narkotesterem. Ich posiadacz twierdził, że to wszystko ma na własny użytek. Narkotyki kupił kiedyś w Bielsku-Białej i do tej pory woził je w samochodzie.
Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające. Ich posiadacza natomiast przewieźli do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd, który może go skazać na 3 lata więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c