Szokujące opisy tego co dzieje się na warszawskich basenach z forum dla gejów! [MATERIAŁ 18+]

Nasi Czytelnicy wysyłają nam coraz więcej sygnałów dotyczących tematu publicznych praktyk seksualnych na warszawskich basenach. Na forum gay.pl od 2010 roku trwa dyskusja na temat spotkań w saunie.

Fot. Pixabay

„wszystko fajnie, lubię tam chodzić, też uważam że fajnie jest popatrzeć na chłopaków, zrelaksować się, wygrzać, ale jak mi się ostatnio koleś w parowej masturbował nad głową (tylko dlatego że byliśmy tam sami) zachęcając do wspólnej zabawy to myślałem że go normalnie zaje….e, wyglądało to nie apetycznie domyślacie się w jakim wieku był.. Jak ktoś ma ochote na bezpruderyjne masturbowanie się to niech sobie pójdzie do gejowskiej sauny, gdzie wszyscy przyjmą was z otwartymi rękami i dadzą jeszcze drinka żebyscie byli jeszcze bardziej wyzwoleni… ::koniec-cytatu:: Też kiedyś będziesz mieć tyle lat co on, a może dopadnie cię jeszcze brzucho:) Trzeba było dosadnie powiedzieć, że nie jesteś zainteresowany. Każdy się relaksuje jak lubi. Nie bądź taki pruderyjny. Jak Ci nie odpowiadają luźne klimaty na inflanckiej możesz też wybrać bardziej pruderyjny lokal.” – pisze basic30

„Co do inflanckiej, wiesz to jest w tym pewna magia. Magia niedopowiedzeń. Gra spojrzeń, gestów, tekstów. To nakręca i wzmaga podniecenie:) Branżowa sauna to jak sex bez gry wstępnej. ::koniec-cytatu:: w pełni sie zgadzam, i nie wiem dlaczego to napisałem ale ja to tak widzę: Magia podniecenia, próba wyczucia drugiej osoby, szczypta strachu, adrenaliny, podniecenia zarazem, chęć spróbowania czegoś, czego człowiek świadomie nie robi, i nie zrobi, działa pod wpływem impulsu, ciała drugiego mężczyzny, seksu, namiętności, co może zacząć się grą, grą, która skupia się na wzroku a zarazem niepewności, dotyku a zarazem strachu, słowie a zarazem milczeniu, Woda -> bogini zmysłowości, w której są złączone te, dwa ciała mężczyzn, ocierające się wśród przewarzającej ilości osób hetero, wśród setek ludzi, którzy przechadzają sie obok Ciebie, ten lek przed wzrokiem, ale nadal nie potrafią przestać okazywać tej rządzy, podniecenia, strachu, wzrok ich się wzmacnia, jeszcze bardziej podnieca i, to się nazywa Magia, taka prawdziwa impulsowa Magia pytanie czy można się przełamaćśś Czy strach tak naprawdę istniejeś Czego się Boimy” – pisze Excellence.

„Widzisz, nie mam zbyt wielu doświadczeń, mam ochotę sie wybrac do sauny bez sprecyzowanego celu (a napewno nie celu sprecyzowanego jako „dziki seks”) ale jakoś się krępuję. Przemogę się pewnie, pogoda taka, że wiecej mam jeszcze motywacji 😉 ::koniec-cytatu:: Tam są sami swoi. Na inflanckiej to jeszcze dzikiego seksu nie doświadczyłem, ale powalić we dwoje lub w grupie to bywało nie raz” – pisze Avhatar17.

Podobnych opisów jest mnóstwo, a te przytoczone to 3 pierwsze z brzegu. Jak widać proceder nie jest niczym nowym.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c