Szukają superbohaterów! Możesz zostać jednym z nich

Możesz zostać prawdziwym superbohaterem i wywołać uśmiech na twarzach chorych dzieci. Fundacja Dr Clown szukamy wolontariuszy o najróżniejszych umiejętnościach.

Fot. Materiały prasowe

Chcesz zmieniać świat na lepsze? Masz 18 lat? Dołącz do nas i pomagaj! Realizujemy program „Terapii śmiechem” w szpitalach, placówkach specjalnych, edukacyjnych i opiekuńczych od 1999 roku. Wolontariusze Fundacji, „Doktorzy Clowni”, w fantazyjnych strojach i z kolorowymi noskami, niosą uśmiech, kojąc lęk i wspierając proces zdrowienia. Używając elementów kuglarstwa, iluzji, instrumentów muzycznych, dzięki swoim umiejętnościom i dobrej woli – dziel się radością i „lecz śmiechem”.

Zacznij pomagać, by osoby chore i hospitalizowane mogły zapomnieć o chorobie, a osoby niepełnosprawne i w kryzysach – o swoich trudnościach. Oprócz regularnych odwiedzin podopiecznych z „Terapią śmiechem”, możesz współtworzyć nasze akcje specjalne, które promują pozytywne nastawienie, ofiarowują uśmiech, radość i zabawę, a także rozwój i zdobywanie nowej wiedzy. Są to programy edukacyjne, imprezy integracyjne, tworzenie kącików zabaw, działania twórcze. •Wnosisz radość, barwy i magię w życie tych, którzy cierpią •Uczestniczysz w wartościowych i pasjonujących/cennych szkoleniach (artystyczne, psychologiczno-pedagogiczne.) •Promujesz ważną misję – „leczenia śmiechem” •Umożliwiasz podopiecznym rozwój i realizowanie własnego potencjału (dzięki akcjom edukacyjnym, artystycznym i innym) •Poznajesz ludzi pełnych pasji, znajdujesz przyjaciół Czekamy na Ciebie! Kontakt: [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.