Szybciej podziemiami czy naziemnymi przejściami? Mieszkaniec sprawdza! [WIDEO]

Pan Krzysztof na grupie Mieszkańcy Targówka wstawił nagranie na którym sprawdził ile czasu zajmie mu pokonanie odcinka z „patelni” pod przystanek autobusowy w pobliżu hotelu Novotel. Wyniki wielu zaskoczą!


Argumentacją wielu, także ZDM-u jest to, że dzięki naziemnym przejściom poprawi się dostępność dla osób niepełnosprawnych i będzie po prostu szybciej.

Co do tego pierwszego nie ma żadnej wątpliwości, ponieważ osoby niepełnosprawne mające problemy z poruszaniem się nie będą musiały tyle razy korzystać z windy. Co do drugiego nie było pewności, bo nikt nigdy tego nie sprawdzał.

Wiele zależy oczywiście od tego z jakiego miejsca wyruszamy i do jakiego idziemy. Dzięki filmowi Pana Krzysztofa wiemy już, że przejście z patelni pod Novotel zajmie nam dużo dłużej jeżeli skorzystamy z przejść naziemnych. Podziemiami można dostać się tam w 1:54. Ta sama trasa przejściami naziemnymi trwa 3:50. Przyczyna tego stanu jest prosta – na przejściach dla pieszych trzeba poczekać na zmianę świateł, natomiast podziemiami idzie się bez przerwy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.