Szymon Hołownia udostępnił zdjęcie z żoną. Jest pilotem myśliwca

Szymon Hołownia udostępnił wpis, który można powiedzieć, stanowi wstęp do kompanii prezydenckiej. Pokazał też swoją żonę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szymon Hołownia (@szymon.holownia)

Kandydat na prezydenta życzył wszystkim Wesołych Świąt i zaapelował o porzucenie sporów przy spotkaniach z rodziną. Jak zauważył wszystkim w rozmowie o polityce i tak chodzi o dobro kraju. Pokazał też zdjęcie na którym obejmuję żonę.

Małżonka Szymona Hołowni jest pilotem myśliwca bojowego. W 2015 roku materiał o niej zrealizowały Fakty TVN, pokazując, jak ppor. Urszula Brzezińska (wtedy jeszcze bez drugiego nazwiska) lata w samolocie MiG-29 w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Wtedy była to jedna z dwóch kobiet-pilotów.

Szymon Hołownia lubi żartować i nazywa siebie „żoną pilota”. To dlatego, że jak sam przyznał „Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów” – mówił w wywiadzie z Newsweekiem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.