Tajemnicza śmierć znanego biznesmena, dietetyka i kulturysty. Zasnął przed telewizorem i już się nie obudził

Nie żyje Konrad Gaca, znany biznesmen, dietetyk i sportowiec. W Warszawie posiadał ogromne centrum odchudzania przy ul. Puławskiej 423. 42-latek został znaleziony martwy w fotelu przed telewizorem. Prokuratura zleciła sekcję.

Fot. Konrad Gaca / Facebook

Konrad Gaca był znanym przedsiębiorcą, dietetykiem i sportowcem.

Promował zdrowe odchudzanie za pomocą swoich ośrodków do walki z otyłością. Swoje ośrodki założył w Warszawie, Lublinie, Katowicach, Poznaniu i Zamościu. Pomógł tysiącom ludzi pozbyć się zbędnych kilogramów.

Napisał kilka książek na temat odchudzania, brał udział w programach telewizyjnych, a wcześniej, wielokrotnie dostawał się do finałów Mistrzostw Polski w Kulturystyce & Wellness.

W czwartek, Konrad Gaca został znaleziony w fotelu przed telewizorem bez oznak życia. Wezwano pogotowie ratunkowe, ale niestety lekarz stwierdził zgon.

Policja, która pracowała pod nadzorem prokuratora, wstępnie wykluczyła udział osób trzecich. Od rana trwa sekcja zwłok mężczyzny. Po badaniach będzie znana przyczyna śmierci.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.