Tajemnicze zabójstwo pod Warszawą. Zadzwoniła do kolegi, że właśnie zginął ich wspólny znajomy

Policjanci z błońskiego komisariatu zatrzymali 49-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo. Wszystko wskazuje na to, że obywatel Ukrainy ostrym narzędziem ranił swoją ofiarę w klatkę piersiową, w wyniku czego mężczyzna zmarł.

Fot. Policja

W nocy do komisariatu w Błoniu przyszedł mężczyzna, który wcześniej został powiadomiony przez swoją znajomą o śmierci ich wspólnego kolegi.

Zgłaszający zaniepokojony otrzymaną informacją zawiadomił dyżurnego jednostki. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali kobietę i mężczyznę. Okazało się, że w kolejnym pomieszczeniu na podłodze leżał pokrzywdzony z raną klatki piersiowej. Policjanci wstępnie ustalili, że 49-letni obywatel Ukrainy zadał cios, po którym mężczyzna zmarł.

Zebrany materiał pozwolił na przedstawienie zarzutów 49-latkowi. Na wniosek prokuratora sąd zastosował 3 miesięczny areszt dla zatrzymanego. Teraz grozi mu kara nawet do 25 lat więzienia, albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.