Tak wygląda centrum Warszawy w… grze Pokemon Go [ZDJĘCIA]

Gra Pokemon Go bije na świecie rekordy popularności. Swoich miłośników zdobyła również w stolicy Polski, gdzie dorośli i dzieci szukają zabawnych stworków i łapią je w specjalne kule za pomocą tabletów i smartfonów. Specjalnie dla Was zainstalowaliśmy gierkę, żeby pokazać Wam jak wygląda śródmieście Warszawy w grze. Można się z niej wiele nauczyć o historii naszego miasta i jest ona doskonałym sposobem by oderwać nasze dzieci od komputerów.

To co widzimy na ekranie do tzw. Pokestopy, czyli miejsca, w których zdobywany gadżety do gry. Na mapie widzimy je jako niebieskie romby. Widzimy je, gdy zbliżymy się do danego punktu na odleglość 1-1.5km  By móc skorzystać z Pokestopu, trzeba zbliżyć się do niego na odległość 100-150 metrów. Po zbliżeniu pokestop stanie się dla nas aktywny. WIkona Pokestopu zmienia się wówczas w dysk. Gdy na niego klikniemy zakręci się jak moneta i wyskakują przydatne przedmiotu – pokeballe, eliksiry i inne. Z jednego pokestopu można skorzystać raz na 5 minut.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c