Takich funkcjonariuszy powinna mieć cała policja!

Fot. KSP

Fot. KSP

Sierżant Ewelina Kupczak, na co dzień dzielnicowa związana z komisariatem Wesoła od 2010 roku. Tydzień temu po raz kolejny okazała się najlepsza zdobywając I miejsce wśród niebieskich pasów kobiet na II Grand Prix w Brazylijskim Ju-Jitsu.

„Cieszymy się ze wszystkich sukcesów, jakie odnoszą nasi funkcjonariusze, także w życiu prywatnym. Umieszczając informację o zwycięstwie Pani sierżant Eweliny Kupczak, chcieliśmy pokazać, że policjanci także mają swoje pasje i zainteresowania” – opowiada nam Pani Komisarz Agnieszka Hamelusz – „Nie jest to jednak jednostkowy przypadek. Mamy w swoich szeregach biegaczy i wiele innych osób, które odnoszą znaczne osiągnięcia w sporcie” – dodaje.

Funkcjonariuszka czynnie bierze udział w prawie wszystkich zawodach. Na potwierdzenie sukcesów można przytoczyć liczne nagrody m.in.: srebrny medal Pucharu Polski i brąz w kolorowych pasach kobiet w KimuraCup.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.