Tankowałeś paliwo na tej stacji? Możesz mieć poważne problemy z samochodem!

Czy tankowałeś ostatnio samochód z silnikiem diesla na stacji Shell w Legionowie przy ulicy Zegrzyńskiej? Jeżeli tak powinieneś zgłosić się do mechanika.

Fot.. Pixabay

W zeszłą środę i czwartek na tej stacji sprzedawany był olej napędowy z domieszką wody. Wielu klientów po tankowaniu nie odjechało nawet ze stacji. Shell przeprasza i obiecuję, że wypłaci rekompensaty.

Do zbiornika na paliwo Shell V-Power Diesel dostała się woda. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia od klienta wstrzymano możliwość tankowania tego paliwa. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn przez zewnętrznych serwisantów – informuje Gabriela Strokirk, rzecznik prasowa Shell. – Klientów, którzy tankowali to paliwo 21 i 22 września, prosimy o kontakt poprzez biuro obsługi klienta lub bezpośrednio z kierownikiem przedmiotowej stacji w Legionowie. Dotychczas reklamacje złożyły cztery osoby – dodaje rzecznik.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c