Targi Family Days – rozrywka dla całej rodziny

Dziś rano nasza ekipa gościła na Targach Family Days na warszawskim Torwarze. Na dużej przestrzeni ulokowało się wielu wystawców oferujących towary dla dzieci i rodziców.

dzieci-baner

Fot. Materiały organizatora

Chętni mogli wziąć udział w zabawach i konkursach dla dzieci. W ramach strefy medycznej można było: poradnictwo laktacyjne, pomiar ciśnienia, wagi i wzrostu, informacja nt. prawidłowego przebiegu połogu, konsultacje dietetyka, pokaz pierwszej pomocy dla dzieci i niemowląt. W ramach warsztatów można było samodzielnie uszyć worek dla swojego dziecka, namalować obraz piaskiem z uczestniczką Mam Talent. Ponadto dostępne były animacje dla dzieci, całodzienna stacja naukowa, strefa i plac zabaw, castingi do filmów oraz odkrywanie świata dinozaurów.

Targi trwają dwa dni, a więc nic nie stoi na przeszkodzi, by przekonać się na własne oczy jak wyglądają. Polecamy i zachęcamy do odwiedzin!

Fot. Warszawa w Pigułce

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.