Teatr 6. Piętro: radny wywołał awanturę. „Macie przesrane! Wiecie kim jestem?!”

Michał Żebrowski, na łamach naTemat.pl ujawnił, że w Teatrze 6. Piętro, 18 marca doszło do awantury. Źródłem problemów miał był Radny PiS z Działdowa.

Fot. Teatr 6. piętro /  Facebook

Fot. Teatr 6. piętro / Facebook

Radny Zbigniew Boćko wraz z kolegami miał znajdować się pod wpływem alkoholu. Z powodu nieeleganckiego zachowania po kilkukrotnym zwróceniu im uwagi przez obsługę, postanowili wyjść do baru, by napić się alkoholu. Potem mieli wrócić na salę, jednak pamiętając poprzednie ekscesy na sali, kierownik teatru postanowił ich nie wpuścić. Wtedy radny miał wpaść w złość.

Obrażał obsługę (w szczególności kobiety), straszył wpływami w partii i skargą. Według redaktorów naTemat, Zbigniew Boćko mówił m.in. „Wszyscy stracicie pracę”, „Będziecie mieli przesrane” i „Czy wy wiecie, kim ja jestem?”

O sprawie jest już zawiadomiony Karol Karski, rzecznik dyscypliny partyjnej PiS, który może podjąć dalsze kroki co do radnego.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c