Ten człowiek ma do kogo wracać! Nadał potrzebna krew dla dzielnicowego z Mokotowa!

Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich o oddawanie krwi na rzecz naszego kolegi młodszego aspiranta Rafała Nierodzika, który obecnie przebywa w szpitalu MSWiA. Rafał został zakażony koronowirusem, który spowodował poważną niewydolność oddechową. Jego stan lekarze oceniają jako ciężki. Oddycha dzięki urządzeniu, do którego jest podłączony oraz tracheotomii. Regularnie przetaczana jest mu krew, która ratuje mu życie. Stąd nasz apel. Krew można oddać w każdym punkcie krwiodawstwa w Polsce, podając hasło: „krew dla Rafała Nierodzika”. Informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer warszawskiego centrum krwiodawstwa (22 508-13-12).

Fot. Policja

Rafał w ostatnim czasie chorował na zapalenie oskrzeli, a jego stan zaczął się nagle pogarszać. Kiedy pojawiła się niewydolność oddechowa, został zabrany do szpitala. Po badaniach okazało się, że jest zakażony koronawirusem. Jest stan zdrowia oceniany jest na ciężki.

Nie mniej jednak Rafał walczy, żeby wrócić do swojej żony i dwójki dzieci oraz do służby, której poświęcił 19-lat swojego życia.

Nasz kolega i przyjaciel obecnie pracuje jako dzielnicowy na warszawskim Mokotowie. Przez lata swojej służby pomógł wielu ludziom. Jest wyjątkowo uczynnym, empatycznym i sumiennym policjantem. Nigdy nie narzekał i zawsze robił, co trzeba, bo ktoś potrzebował jego pomocy.

Nigdy na nic się nie oglądał, jeśli ktoś potrzebował wsparcia.

W pracy mówią na niego Shrek, bo to rosły mężczyzna o gołębim sercu. Z tego jest znany.

Teraz Rafał potrzebuje naszej pomocy. Nie ważne czy ktoś nosi mundur, czy jest pracownikiem cywilnym, czy ma związek z Policją, czy też nie. Każda kropla krwi jest cenna i jest mu bardzo potrzeba. Tak samo, jak wiara w to, że niebawem Rafał wróci do zdrowia i nadal będzie mógł pomagać potrzebującym.

Krew można oddać w każdym punkcie krwiodawstwa w Polsce podając hasło: „krew dla Rafała Nierodzika”. Informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer warszawskiego centrum krwiodawstwa (22 508-13-12).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c