Tłumy warszawiaków przyjdzie dziś na Wianki. Jak wrócić komunikacją miejską?

W sobotę, 25 czerwca, na Podzamczu odbędzie się impreza „Wianki nad Wisłą 2016”. Aby ułatwić wieczorny powrót do domu, na trasy wyjadą dodatkowe tramwaje i autobusy. Dłużej kursować będzie też metro.

Fot. ZTM

Fot. ZTM

W związku z imprezą, od ok. godziny 17.30 zamknięty zostanie przejazd Wisłostradą pomiędzy mostem Śląsko-Dąbrowskim a ulicą Wenedów.  Na objazdy pojadą autobusy linii 118, 185 i 385. Do ok. godziny 1.00 zmienione będą również trasy linii nocnych N11, N16, N21, N61, N66 i N71.

Po zakończeniu „Wianków” na tory wyjadą dodatkowe tramwaje, które rozpoczną trasy na przystanku Most Gdański – linie 1 i 28 oraz na placu Bankowym – linie 23 i 26. Ze zwiększoną częstotliwością kursować będą składy linii 3.

Wracający w imprezy mieszkańcy Warszawy mogą również skorzystać z dodatkowych autobusów linii 509 i 527, które odjeżdżać będą z Dworca Wileńskiego. Ponadto na liniach nocnych kursować będą większe autobusy.

Po zakończeniu „Wianków” ze zwiększoną częstotliwością kursować będą pociągi pierwszej i drugiej linii metra.

Szczegóły sprawdzić można tutaj.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c