To nie wędkarze zawiadomi policję. Policja odkryła prawdę na jeziorze Kisajno przez przypadek

Trwają poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Okazało się, że pierwsze informacje mówiące o tym, że policję zawiadomili wędkarze nie były precyzyjne.

zdjęcie poglądowe Fot. Policja

Samo zdarzenie miało wydarzyć się o godzinie 3.

Policji nie wezwali wędkarze, a żeglarze. Zgłoszenie zostało złożone w związku zakłócaniem ciszy.  Na jeziorach rzadko kto używa silnika o napędzie spalinowym zwłaszcza w nocy.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce interwencji zobaczyli, że na pokładzie nikogo nie ma, a sama łódź była wyłączona. Zapewne ze względu na to, że skończyło się w niej paliwo.

Policjanci znaleźli również współpasażerkę poszukiwanego. To ona opowiedziała służbom o tym co się stało. Zdołała sama dopłynąć do brzegu.

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku w Warszawie. Jego ojciec to Jerzy Starak, a Matka Anna Woźniak-Starak. Majątek rodziny wycenia się na ponad 3 mld 250 tys. złotych. Według tygodnika „Forbes” uplasowali się na na 5. miejscu listy 100 najbogatszych Polaków 2012 roku.

Do majątku rodziny należy m.in. największa polska firma farmaceutyczna – Polpharma. Anna Woźniak-Starak jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, gdzie mieści się ekskluzywna restauracja Belvedere. W majątek rodziny wchodzą też inne lokale i firma cateringowa.

Piotr Woźniak-Starak mimo, że jest dziedzicem fortuny rozwijał się zawodowo w swojej pasji. Był producentem polskich filmów takich, jak Warsaw Dark, Big Love, Mazurek, Bogowie, Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i Ukryta Gra.

Prywatnie lubi wypoczywać z żoną na Mazurach. Ma tam swoją posiadłość.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c