To szokujące co robili mu rówieśnicy! Zareagował znany trener osobisty

Na profilu Leszka Klimasa, znanego trenera osobistego, który pomaga w otyłości dzieci, pojawił się chwytający za serce wpis. Dzieci naśmiewały się z 9-latka i jego dążenia do utraty wagi. Trener zaoferował pomoc.


Wczoraj pod zdjęciami z metamorfozy rodzinnej pojawił się wpis, który przejechał po mnie walcem. Jestem szczerze przerażony tym co przeczytałem – napisał Leszek Klimas
Ile siły musi mieć w sobie ten chłopak. Przeczytajcie co napisała jego mama :
„Jestem ogromnie dumna z mojego synka, ma 9lat. Najgorzej jest w szkole, najpierw śmiali się że jest grubasem… A jak po wakacjach wrócił szczuplejszy to zaczęło się wyśmiewanie tego co ma w lunchbox. Dochodziło do sytuacji, kiedy nie jadł i wyrzucał bo się wstydził… To po incydencie gdy jeden z kolegów z klasy zdeptał mu pudełko z jedzeniem, a humusem rzucił w innego kolegę. Tylko dlatego, że śmieszne było dla niego to co ma w środku : warzywa w słupki, orzechy, owoce. Nie jest łatwo walczyć o akceptację i zrozumienie innych w pojedynkę. Samotnie wychowuję swoje dzieci i ciężko jest być na każdą taka sytuację przygotowanym. Dzieciaki są bezwzględne. Postanowiliśmy zbierać kasę do skarbonki na „efekt Klimasa” chcemy pójść oboje”
Rozbijajcie tę skarbonkę. Z największą przyjemnością pokryjemy wszystkie koszty dotarcia do nas, noclegu jeśli taki będzie potrzebny oraz oczywiście leczenia. Nie możemy się Was doczekać. Będziesz bohaterem i przykładem dla innych dzieci, które przechodzą przez to samo. Czekamy na Ciebie” – napisał Leszek Klimas.
Pod wpisem zaroiło się od reakcji, udostepnień i komentarzy. Nie ma chyba nikogo kto nie byłby pod wrażeniem zaoferowanej pomocy.

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c