Toksyczny oprysk w Skaryszaku? Jest odpowiedź władz

Niedawno opisywaliśmy sprawę pryskania Roundupem w Parku Skaryszewskim. Jak informowaliśmy, Marek Borkowski, radny Pragi Południe napisał w tej sprawie list do Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska dzielnicy Praga Południe. Pytał w nim kto za to odpowiada i czy Naczelnik wie o tym, że takie prace są prowadzone. Okazało się, że w urzędzie nikt nic o tym nie wie.

Fot. Facebook / Marek Borkowski

Fot. Facebook / Marek Borkowski

W odpowiedzi możemy przeczytać, że sprawa została przekazana z Wydziału Ochrony Środowiska do Zarządu Oczyszczania Miasta z prośba o informację. Tadeusz Jaszczołt, dyrektor ZOM  odpowiedział, że nie zlecał firmie AG-Complex żadnych prac polegających na opryskiwaniu. Wykonawca został wezwany w trybie pilnym o wyjaśnienia w tej sprawie. Kiedy tylko ZOM dowie się o tym, jakie prace zostały wykonane, podejmie następne kroki. Będziemy informować Was na bieżąco o tej sprawie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.