Tragedia nad wodą. Mężczyzna chciał przepłynąć rzekę wpław

Od wczoraj, od godziny 17.30, trwają poszukiwania 32-letniego mężczyzny, który wszedł do rzeki „Narew” na styku gmin Rząśnik i Rzewnie. Mężczyzna spędzał wolny czas nad wodą w towarzystwie znajomych. Mieszkaniec gminy Rząśnik wszedł do wody i po chwili przyjaciele stracili go z oczu.

Fot. Policja

Do tragicznego wypadku doszło ok. godz. 17.30 na styku gmin Rząśnik i Rzewnie. 32-letni mężczyzna wszedł do rzeki w Wólce Wojciechówek (gmina Rząśnik) i przepłynął na drugi brzeg, już w gminie Rzewnie (powiat makowski). Mieszkaniec Rząśnika nagle zniknął pod taflą wody, kiedy wracając płynął w stronę znajomych.

Akcja poszukiwawcza trwała do późnych godzin nocnych, ale nie przyniosła efektu. Brało w niej udział ok. 40 osób, w tym strażacy, dziewięciu nurków z Warszawy i Wyszkowa, policjanci oraz cztery łodzie. Dzisiaj działania te są konturowane z wykorzystaniem sonaru.

Policjanci apelują o zachowanie czujności i ostrożności nad wodą oraz przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Autor: kom. Damian Wroczyński / KPP w Wyszkowie


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c