Tragedia pod Warszawą: pobili go na śmierć na klatce schodowej

Policjanci z Serocka wspólnie z kolegami Wydziału Kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło kilka dni temu podczas spotkania prawdopodobnie zakrapianego alkoholem.

Reklama

 

Reklama

Zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Policjanci z Serocka otrzymali zgłoszenie o pobitym mężczyźnie leżącym na klatce schodowej w jednym z bloków na terenie Jadwisina. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że mężczyzna już nie żyje. Zarówno mundurowi, jak i przybyli na miejsce kryminalni natychmiast zaczęli ustalać świadków oraz okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Jak ustalili policjanci w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym miała miejsce zakrapiana alkoholem impreza. Między uczestnikami doszło do sprzeczki, w wyniku której Paweł K. i Tomasz. K dotkliwie pobili swojego znajomego. Policjanci natychmiast zatrzymali obu mężczyzn.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych 28-letni Tomasz K. i 36-letni Paweł K., zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Sąd zdecydował o ich trzymiesięcznym aresztowaniu. Mężczyznom za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016 warszawawpigulce.pl Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.