Tragedia podczas imprezy zamkniętej na Żeraniu. Nie żyje 19-letnia kobieta

W sobotę wieczorem na imprezie zamkniętej organizowanej na Torze Żerań FSO doszło do wypadku. Policja potwierdza zdarzenie. Organizator wysłał nam oświadczenie w tej sprawie.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

„W dniu wczorajszym, w trakcie 58 sobotniego spotkania Warsaw Night Racing, na terenie toru zarządzanego przez Go Global S.A. miał miejsce wypadek, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba, a druga osoba jest w szpitalu w stanie nie zagrażających życiu. W wypadku uczestniczył samochód, który wjechał dopiero na tor i kierował się na parking dla widzów, oraz motocykl, który kierował się do wyjazdu. W chwili wypadku na obiekcie odbywał się wyłącznie ruch wjazdowo-wyjazdowy. Pojazdy uczestniczące w wypadku nie brały w tym momencie udziału w wyścigu. Przyczyny wypadku ustala Prokuratura Praga Północ.” – pisze Ziemowit Tomza, rzecznik organizatora w oświadczeniu przesłanym naszej redakcji

Ewa Sitkiewicz z Biura Prasowego Komendy Stołecznej Policji w rozmowie z Warszawą w Pigułce potwierdza zdarzenie: „Zginęła 19-latka. W dniu wczorajszym na torze odbywały się wyścigi Była to impreza zamknięta. Na miejscu była karetka. Motocykl zderzył się z samochodem osobowym, Na miejscu zginęła pasażerka motocykla.” 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c