Tragedia w Legionowie: 45-latek dźgnął nożem rodziców

W niedzielę (16.10) chwilę po godzinie 22 w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Hubala w Legionowie, doszło do tragedii. Podczas rodzinnej awantury, syn dźgnął nożem rodziców.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Oboje poszkodowani zostali odwiezieni karetkami do szpitali. Stan mężczyzny jest poważny, ponieważ stracił sporo krwi. Stan kobiety jest stabilny. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia.

Aktualizacja 9:15

Policjanci otrzymali informację z pogotowia ratunkowego około godziny 22.  W mieszkaniu w którym interweniowały zespoły Ratownictwa Medycznego, doszło do pchnięcia nożem. Wstępnie ustalono, że 45-letni mężczyzna, prawdopodobnie ugodził nożem  swoich rodziców. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci od razu przystąpili do poszukiwań. Na miejsce wezwano wsparcie z Oddziałów Prewencji Policji z Warszawy oraz przewodnika z psem tropiącym. Około godziny 2 w nocy, mężczyzna został zatrzymany na terenie Warszawy.

 – Obecnie policjanci przesłali materiały do prokuratury rejonowej. Śledztwo prowadzone jest w kierunku usiłowania zabójstwa. Dalsze decyzje należą do prokuratora – informuje Emilia Kuligowskaz KPP Legionowa.

tekst: Marek Karpowicz/Wirtualne Legionowo


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c