Tragiczne zdarzenie z udziałem autobusu. Nie żyje kobieta

Na pętli autobusowej na Bemowie doszło do tragicznego wypadku. Autobus miejski śmiertelnie potrącił kobietę.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Do zdarzenia doszło przy ulicy Powstańców Śląskich na wysokości numeru 119.

Autobus miejski potrącił kobietę. Zdarzenie potwierdza stołeczna policja.

Kobita zginęła na miejscu. Służby czekają na prokuratora.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl