Tragiczny wypadek na „siódemce”. Nie żyje pieszy

Do śmiertelnego potrącenia pieszego doszło wczoraj około godziny 21:00 na trasie nr 7 w miejscowości Szymaki, w powiecie płońskim. Według informacji przekazanych przez policję, 32-letnia kobieta z powiatu mławskiego, kierująca samochodem osobowym marki Kia, potrąciła 42-letniego mężczyznę.

Pieszy, mieszkaniec powiatu działdowskiego, poniósł śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Funkcjonariusze potwierdzili, że kierująca pojazdem była trzeźwa w momencie zdarzenia.

Służby prowadzą obecnie dochodzenie w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku. Śledczy będą musieli szczegółowo zrekonstruować przebieg zdarzenia i zebrać wszystkie niezbędne dowody, aby wyjaśnić, dlaczego doszło do potrącenia pieszego.

Droga na której miał miejsce wypadek, to jedna z głównych arterii komunikacyjnych w tym regionie. Łączy ona Warszawę z Trójmiastem i jest często uczęszczana przez kierowców podróżujących na północ kraju. Niestety, mimo wysokich standardów bezpieczeństwa, na drogach szybkiego ruchu wciąż dochodzi do tragicznych zdarzeń z udziałem pieszych.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]