Trakt Królewski deptakiem. Ostatnia taka niedziela w tym roku

W ten weekend po raz ostatni w tym roku ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamieniły się w deptak. Na kolejną taką okazję przyjdzie nam zaczekać do wiosny.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Jeszcze tylko dzisiaj wyłączone z ruchu będą Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście. Na odcinku od Ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Miodowej powstanie deptak dla mieszkańców i turystów, w tym czasie ulica będzie dostępna tylko dla pieszych i rowerzystów. Pozostanie utrzymany przejazd ul. Świętokrzyską przez skrzyżowanie z Nowym Światem.

W tym czasie autobusy linii dziennych będą kierowane na trasy objazdowe od soboty od początku kursowania do niedzieli do końca kursowania; nocne pojadą objazdami od piątku od początku kursowania do poniedziałku do końca kursowania. Zmiany obejmą linie 102, 105, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 i N44.

Następna okazja do przejścia się całą szerokością jezdni to wiosna. Być może ulice będą też zamknięte okazjonalnie np. na uruchomienie iluminacji.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.