Triathlon, biegi i wymiana nawierzchni. Weekend z dużymi utrudnieniami

Triathlon, Bieg Ursynowa i wymiana nawierzchni ulicy Szymanowskiej spowodują zmiany w ruchu drogowym i kursowaniu komunikacji miejskiej w ciągu najbliższego weekendu 11-12 czerwca.

Fot. Informacje o inwestycjach i remontach ulic Warszawy

Fot. Informacje o inwestycjach i remontach ulic Warszawy

5150 Warsaw Triathlon rozpocznie się nad Zalewem Zegrzyńskim. Uczestnicy do pokonania będą mieli 1,5 km płynąc, 40 km jadąc na rowerze i 10 km biegnąc. Zmian w ruchu drogowym kierowcy mogą się spodziewać w godz. 9.00 – 16.00. Poszczególne odcinki ulic będą wyłączane z ruchu w miarę przemieszczania się zawodników. Ulica Senatorska, pomiędzy ul. Wierzbową a Moliera będzie zamknięta od godz. 6.00 rano w sobotę 11 czerwca do godz. 22.00 w niedzielę 12 czerwca. Mapę trasy triathlonu wraz z orientacyjnymi godzinami wstrzymania ruchu można znaleźć na stronie www.5150warsaw.com. Trasa rowerowa zaczyna się w Białobrzegach, zawodnicy wjadą do Warszawy ul. Płochocińską i będą się przemieszczali Modlińską (jezdnia wschodnia), płk. R. Kuklińskiego (jezdnia północna), mostem M. Skłodowskiej-Curie (jezdnia północna) Wybrzeżem Gdyńskim (jezdnia zachodnia), Wybrzeżem Gdańskim (jezdnia zachodnia), Wenedów, Zakroczymską, Konwiktorską, Bonifraterską, pl. Krasińskich, Miodową, Senatorską. Na ul. Senatorskiej odstawią rowery i rozpoczną bieg na trasie: pl. Teatralny, Wierzbowa, pl. marsz, J. Piłsudskiego, gen. M. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście, Karowa, Browarna, Ossolińskich, marsz. F. Focha, Moliera.

Fot. Informacje o inwestycjach i remontach ulic Warszawy

Fot. Informacje o inwestycjach i remontach ulic Warszawy

W sobotę, 11 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 odbędzie się impreza X. Bieg Ursynowa. Uczestnicy wystartują ze skrzyżowania al. Komisji Edukacji Narodowej i ul. I. Gandhi o godz. 11.30. Wcześniej wyruszą uczestnicy biegu na 5 km (godz. 10.00) i biegu dla dzieci (godz. 10.30). Trasa prowadzi ulicami: al. Komisji Edukacji Narodowej (jezdnia zachodnia, czyli w kierunku Lasu Kabackiego) – zawrotka na rondzie na skrzyżowaniu z ul. F. Płaskowickiej – al. Komisji Edukacji Narodowej (jezdnia wschodnia, czyli w kierunku Mokotowa) – zawrotka na skrzyżowaniu z ulicami B. Bartoka i W. Surowieckiego – al. Komisji Edukacji Narodowej (jezdnia zachodnia, czyli w kierunku Lasu Kabackiego) – meta pod Urzędem dzielnicy Ursynów. W dniu biegu parking przy Urzędzie dzielnicy Ursynów nie będzie dostępny – w tym miejscu zorganizowane będzie miasteczko biegowe.

Zarząd Dróg Miejskich wymieni nawierzchnię na ul. Szymanowskiej na odcinku od ul. Z. Słomińskiego do ul. Zakroczymskiej. Ulica będzie nieprzejezdna od piątku, 10 czerwca od godz. 22.00 do poniedziałku, 13 czerwca do godz. 4. Proponowane objazdy poprowadzono ulicami: A. Dawidowskiego – gen. W. Andersa (do centrum) lub Międzyparkowa – Bonifraterska – Konwiktorska – Zakroczymska.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c