Trwa akcja służb w al. Jerozolimskich. Na miejscu pirotechnicy, ulica zablokowana

W autobusie niedaleko Dworca Centralnego znaleziono tajemniczy pakunek. Na miejscu jest kilkanaście radiowozów oraz pirotechnicy z Komendy Stołecznej Policji. Al. Jerozolimskie są wyłączone z ruchu.

Pirotechnik. Fot. Policja.pl

Pirotechnik. Fot. Policja.pl

„Pakunek bez właściciela i nadzoru znaleziono w autobusie” – poinformowała nas Iwona Jurkiewicz z Biura Prasowego Stołecznej Policji. Trwa obecnie akcja służb. Kiedy tylko dowiemy się jaki jest finał interwencji, zaktualizujemy artykuł.

Jak informuje ZTM w związku ze zdarzeniem w rejonie przystanku DWORZEC CENTRALNY 02 wyłączono z ruchu północną jezdnię Al. Jerozolimskich na odc. Emilii Plater – al. Jana Pawła II.
Zawieszono także przystanki tramwajowe DWORZEC CENTRALNY 07 i 08. Tramwaje przejeżdżają przez przystanki bez zatrzymania.

Autobusy zostały skierowane na poniższe trasy objazdowe:
… Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie … /DW. CENTRALNY

W zastępstwie dla linii jadących dalej w kierunku Pl. Zawiszy został uruchomiony przystanek DWORZEC CENTRALNY 06 umiejscowiony za skrzyżowaniem Al. Jerozolimskich/al. Jana Pawła II w kierunku zachodnim.

Nasz Czytelnik, Pan Michał Gliwicki przesłał nam zdjęcie obrazujące aktualną sytuację. Dziękujemy.

Fot. Michał Gliwicki

Fot. Michał Gliwicki


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c