Trwa zbiórka pieniądze na pogrzeb 14-letniej Klaudii, potrąconej na Targowej

Na skrzyżowaniu ulic Targowej i Kijowskiej 26-letni Kamil G. śmiertelnie potrącił 14-latkę. Pogrążeni w żałobie rodzice Klaudii nie mają pieniędzy na pochówek córki. Mieszkańcy Pragi organizują zbiórkę.

Fot. YouTube

Nagranie z kamery samochodowej z 2015 roku. Wyścig kierowcy, który potrącił 14-latkę. Fot. YouTube

„Rodzice Klaudii nie mają pieniędzy na jej pochówek. Zbieramy każdy grosz, aby ich jedynej córki nie chowała opieka społeczna. Sama nie mam zbyt wiele, ale to mój obowiązek. Już raz zbierałam pieniądze jak na Stalowej była tragedia – gdy zamordowali jedną dziewczynę i jej dwa dzieciaczki. Udało się zebrać pieniądze na pomnik. Teraz też musimy pomóc” – mówiła tvp.info pani Beata, która zainicjowała zbiórkę.

Pani Beata zbiera pieniądze do puszki. Od wczoraj uzbierano prawie 1200 zł. Organizatorka zastanawia się także czy nie pomógłby lokalny ksiądz, który wcześniej, w obliczu ogromu tragedii rodziny ze Stalowej, udostepnił nieodpłatnie miejsca na cmentarzu Bródnowskim.

Sprawą zbiórki interesuje się jedna z fundacji. Jak tylko dostaniemy potwierdzenie, zaktualizujemy artykuł i podamy wszelkie dane, by pomóc rodzinie dziewczynki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c