Tysiące nauczycieli protestuje pod MEN. Ulica zamknięta, komunikacja na objazdach

Aleja Szucha jest Zamknięta z powodu protestu nauczycieli pod Ministerstwem Edukacji Narodowej. Manifestacja zaczęła się formalnie o godzinie 11, ale wielu nauczycieli nie dojechało jeszcze na miejsce.

W mediach społecznościowych pojawia się wiele zdjęć z wnętrza autokarów. Wielu nauczycieli zmierza jeszcze na protest.

Do manifestacji niespodziewanie dołączyli się między innymi przedstawiciele KOD, a  także inne osoby niezwiązane bezpośrednio ze środowiskiem nauczycielskim.

Jak informuje ZTM, z powodu zgromadzenia publicznego i zablokowanego przejazdu w AL.SZUCHA autobusy linii  222 został skierowane w obu kierunkach na trasę objazdową: PL. UNII LUBELSKIEJ, BAGATELA, AL. UJAZDOWSKIE.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl