Tysiące negatywnych opinii wylało się na profilu Kamila Bednarka. Post podbija sieć

Kamil Bednarek jest jedną z osób, które uzyskały fundusze od Ministerstwa Kultury. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

Fot. Silar, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

„Wielkie wiadro pomyj wylało się na moją osobę jakobym się politycznie sprzedał i dostał pieniądze „na życie” od Telewizji Polskiej…
Prowadzę od kilku lat działalność, zatrudniam ludzi, płace podatki jak każdy obywatel, płace ZUS i inne ściągane przez Urząd Skarbowy opłaty…
Każdy, kto ma zarejestrowaną działalność w obrębie kategorii kulturalno-artystycznej mógł wystartować w projekcie.
W moim imieniu postulował o to manager.

Gratuluje wszystkim komu udało się dostać dofinansowanie na przyszłe branżowe działania.
Wierze, że mądrze je wykorzystacie i nie bedziecie zmuszeni ich oddać z powrotem…” – napisał Bednarek i dodał, że ubolewa nad tym, że wszystko sprowadza się do polityki.

Głównym argumentem komentujących osób jest nie sam fakt otrzymania pieniędzy, ale to skąd one pochodzą. Komentujący piszą, że to pieniądze podatników, którzy również często mają ogromne problemy finansowe. Dlatego zdaniem większości komentujących, piosenkarze i inne osoby nie powinny przyjmować pieniędzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c