Uciekał quadem przed strażnikami. Kiedy go zatrzymali byli w szoku

Jechał bez kasku quadem na Pradze. Próbował uciec przed strażnikami miejskimi. Gdy został ujęty okazało się, że „pożyczył” pojazd bez wiedzy właściciela i ma… 13 lat.

Fot. Straż Miejska

Fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscy patrolujący 4 listopada ok. godz. 10.30 ul. Konopacką zauważyli jadącego quadem nieletniego. Pojazd nie posiadał tablic rejestracyjnych, a kierujący nie miał na głowie kasku. Na widok radiowozu quad gwałtownie skręcił w ul. Małą. Funkcjonariusze odnaleźli pojazd na jednym z podwórek. Nieletni próbował quada ponownie uruchomić, ale widząc strażników zrezygnował.

Podczas interwencji okazało się, że 13-latek nie posiada dokumentów i dowodu rejestracyjnego pojazdu, który jak mówił pożyczył od starszego kolegi. Na miejsce wezwano patrol policji i właściciela pojazdu. Dopiero wówczas 13-latek przyznał, że uruchomił quada bez kluczyków i bez zgody właściciela.

Źródła: Straż Miejska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c