„Uciekł ze szczotkami do włosów wartymi w sumie 60 złotych”

Śródmiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój. Z relacji pokrzywdzonego wynika, że został on napadnięty w swoim zakładzie usługowym. Napastnik grożąc mu pozbawieniem życia zabrał przybory fryzjerskie i uciekł. Za to przestępstwo 40-letniemu Konradowi Sz. grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło 26 czerwca tego roku w jednym z zakładów fryzjerskich w centrum miasta. Jak ustalili policjanci do lokalu wszedł mężczyzna, który grożąc pokrzywdzonemu pozbawieniem życia zażądał od niego wydania przyborów fryzjerskich, po czym uciekł ze szczotkami do włosów wartymi w sumie 60 złotych.

Wyjaśnieniem tej sprawy, ustaleniem danych personalnych napastnika i jego zatrzymaniem zajęli się śródmiejscy kryminalni oraz policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

Konrad Sz. został zatrzymany zaledwie kilka dni od zdarzenia. W związku z prowadzonym śledztwem 40-latek usłyszał już w prokuraturze zarzut rozboju. Za to przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi mu teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.