Uderzał na oślep nożem śpiącego mężczyznę. Uciekł, kiedy pobudził wszystkich dookoła

Kryminalni zatrzymali 29-letniego Marcina S. Mężczyzna, jak wskazują materiały sprawy, w środku nocy wtargnął do opuszczonego budynku i najprawdopodobniej zaatakował nożem jednego ze śpiących tam mężczyzn. Dzięki przebudzeniu samego pokrzywdzonego, jak i pozostałych osób nie doszło do większej tragedii. Napastnik uciekł, ale został ujęty.

Fot. Shutterstock

Policjanci zostali powiadomieni o tym, że do szpitala trafił mężczyzna z licznymi ranami kłutymi znajdującymi się na całym ciele.

Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze pionu kryminalnego i patrolowcy. Policjanci przeprowadzili niezbędne rozpoznanie, dotarli do świadków. Na podstawie pozyskanych informacji ustalili, że w nocy do budynku, w którym pokrzywdzony wspólnie z kilkoma osobami spał wtargnął mężczyzna, który najprawdopodobniej od razu zaczął zadawać ciosy nożem poszkodowanemu. Na oślep zadawał ciosy po całym ciele. Pokrzywdzony i jego znajomi przebudzili się i to prawdopodobnie sprawiło, że napastnik uciekł i nie doszło do większej tragedii. Ranny mężczyzna od razu trafił do szpitala.

Kryminalni od razu podjęli poszukiwania podejrzanego. Niedługo później 29-letni Marcin S. został zatrzymany. Funkcjonariusze zabezpieczyli również nóż, którym prawdopodobnie zadawał ciosy.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy, na podstawie którego prokurator przedstawił 29-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa. W sądzie zdecydowano o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.