Uderzył ekspedientkę cegłą w głowę, brutalnie skopał i okradł sklep

Kiedy kryminalni ustalili personalia i miejsce pobytu podejrzewanego o rozbój w sklepie natychmiast go zatrzymali. 37-letni Dariusz M. zaatakował cegłówką ekspedientkę, przewrócił ją na ziemię, kopał, a następnie ukradł kasetkę z pieniędzmi. Sąd zdecydował po tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. policja

Fot. policja

Pod koniec ubiegłego roku do komendy zgłoszono rozbój. Ofiarą była ekspedientka sklepu sieciowego. Napastnik podszedł do niej uderzył kilkakrotnie cegłówką, przewrócił na ziemię, potem jeszcze kopał, a na koniec ukradł kasetkę, w której było 1900 złotych.

Kryminalni od razu rozpoczęli ustalenia, kim mógł być sprawca rozboju. Przeprowadzili szereg sprawdzeń i ustaleń, krok po kroku zdobywali kolejne informacje. W efekcie dotarli do mężczyzny, 37-letni Dariusz M. został zatrzymany.

Materiał procesowy pozwolił w prokuraturze przedstawić 37-latkowi zarzut dokonania rozboju. W sądzie przychylono się do wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c