Uderzył w biletomat, wiatę, ściął barierki. Przystanek na tramwaju, ogromne utrudnienia, dwie osoby ranne!

Na ul. Grochowskiej doszło do poważnego wypadku. Samochód uderzył w wiatę przystankową, biletomat i barierki. Dwie osoby zostały poszkodowane. Akcja trwa.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11.45 na ul. Grochowskiej, na wysokości Międzyborskiej.

Kierowca z nieznanych jak dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w wiatę przystankową i biletomat oraz ściął barierki przystankowe.

Konstrukcja uderzyła w tramwaj powodując znaczne uszkodzenia. Powybijane są szyby, na ulicy rozsypane jest szkło. Dwie osoby zostały ranne. Na razie nie ma informacji czy zostały przewiezione do szpitala.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia, siedem załóg policji, Tramwaje Warszawskie i Nadzór Ruchu.

 Ruch w kierunku ronda Wiatraczna jest całkowicie wyłączony. WTP informuje, że z powodu zablokowanego przejazdu na ul. Grochowskiej tramwaje linii 3, 6, 22, 24 oraz autobusy linii 125 zostały skierowane na trasy objazdowe:

  • linie 3, 6, 26 » GOCŁAWEK / WIATRACZNA: … – al. Zieleniecka – al. Waszyngtona – Wiatraczna – …
  • linia 22 » WIATRACZNA: most Poniatowskiego – al. Waszyngtona  – WIATRACZNA.
  • linia 125 » MIĘDZYLESIE: … – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Grochowska –

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c