Ukradł pieniądze z kasy i… pięknie spojrzał w kamerę. Rozpoznajesz go?

Policjanci wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy w wysokości około 1300 złotych, do której doszło w sklepie. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przy ulicy Żytniej 36.

Fot. KSP

Fot. KSP

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów na Bemowie. Mężczyzna, wykorzystując nieuwagę obsługi, ukradł pieniądze w kwocie około 1300 złotych z kasy fiskalnej, po czym wyszedł ze sklepu.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Informacje można przekazać telefonując pod numer 22/ 60 371-87, 22 60 394-50 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Fot. KSP

Fot. KSP


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c