Ukradła torebkę. Ludzie chcieli dokonać linczu. Na jaw wyszedł też ciekawy fakt

Kobieta może mówić o wielkim szczęściu, po próbie kradzieży torebki została otoczona przez przechodniów, którzy sami chcieli wymierzyć sprawiedliwość. Do linczu było blisko, ale w porę pojawili się straznicy miejscy.

Fot. Pixabay

3 października wieczorem na Placu Zamkowym podbiegł do patrolu straży miejskiej mężczyzna, który poinformował, że przy ul. Świętojańskiej coś się dzieje.

Strażnicy niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zastali siedząca na chodniku kobietę, otoczoną przez grupę przechodniów. W czasie interwencji funkcjonariusze ustalili, że kobieta wcześniej usiłowała wyrwać torebkę jednej z osób spacerujących na starówce. Sprawczyni zachowywała się wulgarnie i agresywnie, uspokoiła się na widok patrolu. Strażnicy ustalili jej dane personalne, a w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa na miejsce wezwano patrol policji.

Po przyjeździe na miejsce policji wyszło na jaw, że kobieta jest poszukiwana. Teraz dalsze czynności będzie prowadzić policja.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.