Ukradli perfumy o znacznej wartości. Rozpoznajesz ich?

Policjanci ze ursynowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży markowych perfum o wartości 2560 zł zaistniałej w dniu 23 sierpnia 2018 r., na terenie jednej z perfumerii na warszawskim Ursynowie. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyzn opublikowanych na zdjęciach proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Janowskiego 7 w Warszawie.

Osoby podejrzane o kradzież zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanych mężczyzn lub miejsca ich obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Janowskiego 7 w Warszawie. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 22 603 34 87, lub całodobowy nr oficera dyżurnego 22 603 19 78 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.