Ukradli samochód wart 400 000 zł. Rozpoznajesz ich?

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży samochodu. Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży samochodu terenowego o wartości 400 000 złotych. Do przestępstwa doszło w Warszawie przy ulicy Lwowskiej.

Wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Informacje w tej sprawie można przekazać powołując się na nr sprawy KRP PM2555/15 dzwoniąc na numer 22/ 603 83 92 albo w formie elektronicznej pisząc na adres [email protected]

Fot. KSP

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.