Ukrainiec z nożem napadł na klienta stacji paliw

Policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie rozboju przy użyciu niebezpiecznego przedmiotu. Obywatel Ukrainy zastraszył klienta stacji paliw nożem i zażądał od niego pieniędzy. 25-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy tuż po zdarzeniu. Sąd aresztował go na 2 miesiące

Fot. Shutterstock

Do zdarzenia doszło w sobotę późnym wieczorem. Do klienta stacji paliw podszedł nieznany mężczyzna i strasząc go nożem, zażądał pieniędzy. Między nimi doszło do szarpaniny. Zaatakowany mężczyzna zdołał uciec. Pracownica stacji, która była świadkiem zdarzenia, uruchomiła alarm i wezwała Policję.

Funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-patrolowego komisariatu Policji na Targówku błyskawicznie zjawili się na miejscu i zatrzymali agresywnego mężczyznę. Napastnikiem okazał się 25-letni obywatel Ukrainy. Mundurowi zabezpieczyli przy nim nóż, którym zagroził pokrzywdzonemu. Całe szczęście 60-latek nie odniósł żadnych obrażeń.

Obywatel Ukrainy trafił do policyjnej izby zatrzymań przy ul. Jagiellońskiej. Jego sprawą zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego komendy na Pradze Północ. Śledczy przygotowali niezbędny materiał procesowy i wraz z zatrzymanym przekazali go do prokuratury.

25-latek usłyszał zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na 2 miesiące. Teraz obywatelowi Ukrainy grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c