Ukrył się za kabiną prysznicową. Był poszukiwany za rozboje i oszustwa

Mężczyzna, który ukrywał się przez dwa lata przed wymiarem sprawiedliwości wpadł w ręce kryminalnych z Jagiellońskiej. Za 35-latkiem Sąd Rejonowy w Lublinie wydał 4 listy gończe i Zarządzenie w sprawie ustalenia jego miejsca pobytu do celów prawnych. Robert W., który na swoim koncie miał rozboje i oszustwa prawie 2 lata i 9 miesięcy spędzi teraz w zakładzie karnym.

Fot. Pixabay

Poszukiwanego 4 listami gończymi Roberta W. zatrzymali kryminalni z Pragi Północ. Mężczyzna od dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za przestępstwa rozboju i oszustwa. Dodatkowo Sąd Rejonowy w Lublinie wydał zarządzenie o ustaleniu jego miejsca pobytu do celów prawnych.

Policjanci, gdy uzyskali informację, gdzie może przebywać poszukiwany udali się pod wskazany adres. Drzwi lokalu otworzyła im konkubina mężczyzny. 35-latka zaprzeczała, aby w ostatnim czasie widziała partnera lub miała z nim jakikolwiek kontakt. Operacyjni przypuszczali jednak, że kobieta coś przed nimi ukrywa. Bardzo szczegółowo skontrolowali jej mieszkanie.

W łazience pomiędzy ścianą a kabiną prysznicową znaleźli ukrytego Roberta W. Mężczyzna został zatrzymany.

Policjanci po wykonaniu niezbędnych czynności przekazali już 35-latka do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 2 lata i 9 miesięcy.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.