Ursus: mężczyzna został porażony piorunem

Pewien 30-latek z Ursusa rankiem 16 lipca miał bardzo dużo szczęścia. Tuż obok niego uderzył piorun. Część energii poraziła mężczyznę. Poszkodowanemu pomocy udzielili strażnicy miejscy.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Funkcjonariusze z Oddziału Ochrony Środowiska kontrolowali tego dnia gospodarkę odpadami na prywatnych posesjach w Ursusie. Około godziny 9.30 na ul. Balickiej podszedł do nich roztrzęsiony mężczyzna, który próbował coś powiedzieć, ale nie potrafił poprawnie wyartykułować nawet słowa. Funkcjonariusze, widząc jego zdenerwowanie, zaczęli go uspokajać.

Dopiero po dłuższej chwili mężczyzna zaczął dochodzić do siebie. Powiedział wówczas, że gdy przechodził w okolicy ronda, usłyszał huk i poczuł gwałtowne porażenie energią pioruna, który uderzył w pobliżu. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i zaopiekowali się 30-letnim mieszkańcem Ursusa.

Kilkanaście minut później został zbadany przez ratowników, którzy orzekli, że jego stan nie zagraża życiu. Miał naprawdę dużo szczęścia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c