Urząd miejski w Białymstoku sparaliżowany przez… pożar mostu Łazienkowskiego!

„Po pożarze mostu Łazienkowskiego w Warszawie urządzenia firmy obsługującej połączenia telefoniczne urzędu miejskiego w Białymstoku zostały uszkodzone. W związku z tym w dniu dzisiejszym, w ciągu najbliższych godzin, dodzwonienie się do urzędu będzie niemożliwe – poinformowała w poniedziałek około godz. 8.30 Urszula Mirończuk, rzecznik prasowy urzędu miejskiego w Białymstoku.” czytamy na stronie www.bialystokonline.pl

Na stronie czytamy wiadomość od rzeczniczki prasowej Tadeusz Truskolaskiego: „Po pożarze Mostu Łazienkowskiego w Warszawie urządzenia firmy obsługującej połączenia telefoniczne Urzędu Miejskiego w Białymstoku zostały uszkodzone. W związku z tym w dniu dzisiejszym (16.02.) w ciągu najbliższych godzin dodzwonienie się do Urzędu będzie niemożliwe. Trwają już prace naprawcze. Będziemy Państwa na bieżąco informować o ich postępach. Za niedogodności przepraszamy.”

Bialystok


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.