Uszkodził Lamborghini za 5 mln zł. Właściciel wyznacza 10 tys. zł nagrody za wskazanie sprawcy

„W sobotę 16.10.2021 w godzinach 17-22 pod PKiN w Warszawie, jakiś delikwent postanowił urządzić sobie spacer po dachu mojego Lamborghini Aventador SVJ” – pisze do nas właściciel auta i wyznacza nagrodę za wskazanie sprawcy dewastacji.

Lamborghini Aventador SVJ to unikalne auto. Powstało tylko 900 sztuk. Początkowo wyceniano go na pół mln funtów, teraz jednak wart jest dwa razy więcej.

„Za Państwa pośrednictwem, zwracam się do wszystkich fanów motoryzacji, ktokolwiek z Was był w sobotę 16.10.2021 pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie i mógł być świadkiem tego haniebnego czynu lub cokolwiek wie na temat tego zdarzenia, proszę o pomoc w ujęciu dewastatora, który 'przechadzał się’ po Lamborghini Aventador SVJ !!!” – pisze do nas właściciel – „SPRAWCA POSZUKIWANY, nagroda za potwierdzone info 10 000 PLN, pisz na priv Ig: @jose.kolekcjoner” – dodaje.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c