Utrudnienia dla abonentów T-mobile po pożarze hal magazynowych na Żeraniu

Na Żeraniu miał miejsce pożar hal magazynowych. Ewakuowano 100 osób, a na miejsce udało się kilkadziesiąt zastępów straży pożarnej. Akcja wciąż trwa, ale jak się okazało ucierpiały również budynki T-Mobile Polska. Klienci muszą liczyć się z utrudnieniami.

Fot. Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy

„Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T-Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy. Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług.

T-Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności” – opublikowała firma w komunikacie.

Klienci skarżą się głównie na problemy z SMS-ami, ale w większości rozumieją sytuację.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.