Utrudnienia na Marynarskiej. Zaczyna się kolejny etap remontu

Przed nami ostatnie prace asfaltowe na północnej jezdni ul. Marynarskiej. Przez weekend, 24-26 maja, wykonawca prac ułoży ostatnią, ścieralną warstwę nawierzchni.

Fot. Shutterstock

Poprawa pogody umożliwi dokończenie prac na północnej jezdni ul. Marynarskiej. Jezdnia prowadząca w kierunku ul. Żwirki i Wigury ma zostać wyłączona z ruchu w piątek 24 maja około godz. 22.30.

Pojazdy w obu kierunkach, pomiędzy ul. Wołoską a węzłem z trasą S79, będą jeździły jezdnią południową – dwoma pasami w kierunku ul. W. Rzymowskiego i jednym w stronę ul. Żwirki i Wigury. Połączenia z ul. Marynarską nie będzie miała ul. Postępu od strony Domaniewskiej. Nie będzie także możliwości przejazdu przez ul. Marynarską na wprost ul. Postępu od strony ul. Cybernetyki. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Wołoska – Domaniewska.  Ruch na jezdnię północną powróci nad ranem w poniedziałek, 27 maja.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.