UWAGA! Do Warszawy zbliża się burza z silnym wiatrem! Możliwy grad!

Z zachodu do woj. Mazowieckiego zbliża się burza. IMGW ostrzega, że będzie porywisty wiatr, a lokalnie może spaść grad.

Fot. Paweł Jaskólski

„Po południu i w nocy prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 10 mm do 15 mm, lokalnie około 20 mm, oraz porywami wiatru do 65 km/h. Lokalnie opady gradu. Burze przemieszczać się będą z zachodu na wschód województwa” – ostrzega IMGW.

Prognozę potwierdza także Info-Meteo Warszawa.

„Nic co dobre nie trwa wiecznie? Póki co kwiecień rozpieszcza nas wyjątkowo, ale niestety na horyzoncie widać zmiany. Wszystko zacznie sie w poniedziałek kiedy nad Polską przemknie front niosąc z zachodu na wschód opady deszczu i burze. Wraz z frontem do kraju zacznie także płynąć coraz chłodniejsze powietrze, a naprawdę zimno zrobi się w drugiej połowie przyszłego tygodnia kiedy na termometrach maksymalnie ujrzymy 12-13°C. Oprócz ciepłego odzienia w przyszłym tygodniu przydadzą nam sie także parasole. Począwszy od poniedziałku niemal każdego dnia w różnych regionach kraju spodziewamy sie opadów deszczu” – piszą warszawscy meteorolodzy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c