UWAGA DRASTYCZNE! Powiesił psa na ciągniku. Świadkowie poszukiwani! [WIDEO 18+]

Do drastycznego zdarzenia doszło w pobliżu Karczewa niedaleko Warszawy. Nieznany sprawca powiesił na ciągniku psa, doprowadzając do jego śmierci. Policja ma tablice rejestracyjne sprawcy, ale podobno nie jest w stanie go namierzyć.

Sprawę nagłośniła Fundacja Zwierzęca Polana:

„Kochani! W dalszym ciągu prosimy Was o pomoc w sprawie, która wczoraj nas wszystkich zbulwersowała. Musimy zadziałać wspólnie, aby nie pozwolić służbom na zlekceważenie wczorajszego zdarzenia. W rozmowie z naszą wolontariuszką jeden z policjantów z Komendy w Karczewie stwierdził, że „… robimy burzę, a być może właściciel po prostu jechał pochować psa”!
Dlatego prosimy Was o to, abyśmy wspólnie dali do zrozumienia władzom, że nie zgadzamy się na pozostawienie sprawy zamordowanego psa bez konsekwencji dla oprawcy zwierzęcia!
Już nie raz akcje mailingowe przyniosły skutek! Tym razem również tak będzie! Pokażmy urzędnikom, że nie pozwolimy, aby sprawę zamieciono pod dywan!
Poniżej podajemy adresy mailowe do urzędów oraz przykładowe treści wiadomości.
Wójt gminy Osieck
e- mail: [email protected]
Szanowna Pani Wójt,
11 sierpnia 2017 r. na terenie Pani gminy doszło do bulwersującego zdarzenia. Nieznany sprawca powiesił na ciągniku psa, doprowadzając w ten sposób do jego śmierci. Być może wcześniej zwierzę zostało brutalnie pobite. Policja ma trudności w ustaleniu właściciela pojazdu, choć od świadka zdarzenia otrzymała numer rejestracyjny.
Dlatego zwracam się z prośbą o reakcję i pomoc w ujęciu sprawcy.
Komenda Rejonowa w Karczewie
e-mail: dyż[email protected]
Szanowni Państwo,
Zwracam się z prośbą o ustalenie tożsamości sprawcy zamordowania psa, które miało miejsce 11 sierpnia 2017 r. na terenie gminy Osieck. Nie przyjmuję do wiadomości faktu, że nie macie Państwo możliwości przypisania, podanego przez świadka zdarzenia- numeru rejestracyjnego do konkretnej osoby.
Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
[email protected]
Szanowni Państwo,
11 sierpnia 2017 r. na terenie gminy Osieck (pomiędzy miejscowościami Górki a Sobienki doszło do bulwersującego zdarzenia. Nieznany sprawca powiesił na ciągniku psa, doprowadzając w ten sposób do jego śmierci. Być może wcześniej zwierzę zostało brutalnie pobite. Policja ma trudności w ustaleniu właściciela pojazdu, choć od świadka zdarzenia otrzymała numer rejestracyjny.
Dlatego zwracam się z prośbą o nadzór nad policją w Karczewie i dopilnowanie, aby sprawa nie została przez funkcjonariuszy zlekceważona”.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]