Uwaga! Dzisiaj Mordor stanie w korkach! [PROTEST]

Wczoraj późnym wieczorem do redakcji przyszedł mail od Pani Luizy Zalewskiej – Karłowskiej ze Stowarzyszenia Wyględów:

Fot. Stowarzyszenie Wyględów

Fot. Stowarzyszenie Wyględów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuje, że jutro (piątek), w godz. 16.30-17.30 na najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniu na Mokotowie (ul. Miączyńska/Etiudy Rewolucyjnej) mieszkańcy osiedla Wyględów będą pikietować w związku z brakiem decyzji w sprawie przedłużenia ul. Woronicza.
Ta niewielka inwestycja, przewidziana w studium zagospodarowania m. st. Warszawy i przyjęta w mpzp Służewca Przemysłowego, jest konieczna, by odkorkować nasze osiedle i stworzyć odpowiednie warunki do przejazdu między Mokotowem a Ochotą przede wszystkim dla pracowników korporacyjnego centrum na Służewcu.
Podczas wczorajszego spotkania z wiceprezydentem Jackiem Wojciechowiczem usłyszeliśmy wstępną, pozytywną deklarację ze strony władz Ratusza. Żadne decyzje jednak nie zapadły, bo urzędnicy – mimo wielomiesięcznych analiz, o których mówili nam wielokrotnie – wciąż nie mają pojęcia, jaki ma być koszt tej inwestycji.
Dlatego – przepraszając wszystkich za niedogodności związane z naszą pikietą – planujemy prowadzić nasz protest do czasu podjęcia konkretnych decyzji czyli wpisania tej inwestycji do przyszłorocznego budżetu m. st. Warszawy.

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.